Terespol PKP dworzec, stacja

kolczyki białe złoto

Terespol odjazdy pociągów

PociągStacja końcowaGodzina odjazdu
R 11128Łuków03:55
TLK11112 PODLASIEWarszawa Zachodnia05:16
TLK11130 POLONEZWarszawa Zachodnia05:18
R 11800Siedlce05:46
R 11154Siedlce05:50
R 613Moskva Belorusskaja06:05
EX 100Moskva Belorusskaja06:05
TLK11016 POLONEZWarszawa Zachodnia06:06
D 100Moskva Belorusskaja06:28
R 11172Łuków06:48
R 12802Lublin06:54
TLK11116 KRASZEWSKIWarszawa Zachodnia07:23
TLK11110Gdynia Główna07:30
R 11796Siedlce07:35
TLK13112Kraków Płaszów07:46
R 11806Siedlce07:54
IC 13112Kraków Płaszów08:00
TLK11114 KRASZEWSKIWarszawa Zachodnia09:16
R 12804 POGRANICZELublin11:00
R 12306Dęblin11:24
TLK11174 GOMBROWICZŁuków11:40
R 11026Siedlce13:27
R 11156Siedlce13:54
R 11024Łuków14:40
R 12308Dęblin14:52
TLK11178Bydgoszcz Główna15:20
IC 13115 WIT STWOSZKraków Płaszów15:54
R 11028Łuków16:04
TLK13106Kraków Główny16:23
IC 13106Kraków Główny16:23
R 11810Łuków16:33
EN 453Moskva Belorusskaja17:04
TLK11102 SKARYNAWarszawa Zachodnia17:10
R 11812Łuków18:50
R 11032Łuków18:55
TLK11170Kołobrzeg19:18
TLK11117 KRASZEWSKIŁuków19:18
TLK 10 POLONEZMoskva Belorusskaja19:32
D 57BJPraha hl.n.21:13
D 10 POLONEZMoskva Belorusskaja22:52

Terespol przyjazdy pociągów

PociągStacja początkowaGodzina przyjazdu
EN 17Moskva Belorusskaja01:08
EN 441Berlin Ostbahnhof03:40
D 9Moskva Belorusskaja05:13
EN 545 VLTAVAPraha hl.n.05:40
EN 19Nice Ville05:40
D 405 VLTAVAPraha hl.n.05:45
R 11015Łuków06:57
R 11801Łuków07:06
R 11803Łuków08:14
TLK11101 SKARYNAWarszawa Zachodnia08:41
TLK11106 KRASZEWSKIŁuków08:59
TLK11193Łuków08:59
R 21802Dęblin09:06
R 21800Lublin09:07
R 21832Dęblin09:07
R 11791Siedlce11:03
R 11145Siedlce11:16
EN 23Moskva Belorusskaja11:21
IC 31114 WIT STWOSZKraków Płaszów11:32
IC 31106 WIT STWOSZKraków Płaszów12:26
TLK31106 WIT STWOSZKraków Płaszów12:27
TLK11177Łuków12:27
R 11793Siedlce14:04
R 11805Łuków14:32
R 21834Dęblin14:32
R 11807Łuków15:42
TLK11105 KRASZEWSKIWarszawa Zachodnia15:57
R 21806Dęblin16:18
TLK11169 GOMBROWICZŁuków16:24
R 11799Siedlce17:32
R 11809Łuków18:27
TLK11136 POLONEZWarszawa Zachodnia18:29
R 11795Siedlce18:30
TLK11103 PODLASIEWarszawa Zachodnia18:35
R 11811Łuków19:40
EN 21 VLTAVAMoskva Belorusskaja19:50
TLK11113 KOCHANOWSKIŁuków20:27
IC 31112 KORCZAKKraków Płaszów20:27
D 21 VLTAVAMoskva Belorusskaja20:33
TLK31113 KORCZAKKraków Płaszów20:36
TLK11107 KRASZEWSKIWarszawa Zachodnia20:38
TLK31112 KORCZAKKraków Płaszów20:40
TLK11011 POLONEZWarszawa Zachodnia21:50
TLK11127Łuków22:38
EN 13Moskva Kurskaja23:12