Oleśnica Rataje PKP dworzec, stacja

aquator silver plus mediasklep24.pl/jonizator-wody-aquator-silverplus-model-2019-elektroda-srebrna.html

Oleśnica Rataje odjazdy pociągów

PociągStacja końcowaGodzina odjazdu
TLK37171 UZNAMPoznań Główny00:00
TLK37200 CENTAURUSPoznań Główny00:09
TLK38204Świnoujście00:09
TLK48260 GANIMEDESKołobrzeg00:09
TLK37170Poznań Główny00:22
TLK61200 AURORAWarszawa Wschodnia00:29
TLK66152Warszawa Wschodnia00:29
TLK48190 PIRATKołobrzeg00:41
TLK65250 MERCURIUSGdynia Główna00:41
TLK84190Kraków Główny03:38
TLK73170 UZNAMKraków Główny04:03
TLK56250 MERCURIUSWrocław Główny04:22
IC 38174Szczecin Główny04:25
IC 61114 DĄBROWSKAWarszawa Wschodnia04:32
TLK 653Kudowa-Zdrój04:49
TLK81170Kraków Główny04:51
IC 73200 CENTAURUSKraków Główny05:01
TLK83204Kraków Główny05:04
TLK84260Kraków Główny05:04
IC 87200Kraków Główny05:07
TLK87200Kraków Główny05:07
TLK73200 CENTAURUSKraków Główny05:07
TLK57200Jelenia Góra05:13
TLK16200 AURORAWrocław Główny05:13
TLK18178Kudowa-Zdrój05:35
TLK18170Kudowa-Zdrój05:38
TLK56170Jelenia Góra05:43
TLK18171Kudowa-Zdrój05:43
TLK73171 UZNAMKraków Główny05:51
R 67531Ostrów Wielkopolski06:14
IC 61108 KONOPNICKABiałystok06:35
R 76531Wrocław Główny06:41
TLK62106 KONOPNICKALublin07:15
IC 62107 KONOPNICKALublin07:15
IC 61109Białystok07:23
R 67821 BARYCZKrotoszyn08:34
R 16531Wrocław Główny08:46
R 61521Łódź Kaliska08:47
IC 16101 ASNYKJelenia Góra10:04
IC 61105 SŁOWACKIBiałystok11:06
TLK61104 SŁOWACKIBiałystok11:06
IC 62106 SŁOWACKILublin11:25
IC 61106 SŁOWACKIWarszawa Wschodnia11:29
IC 16102 ORZESZKOWAWrocław Główny12:42
IC 16103 ORZESZKOWAJelenia Góra12:48
TLK16102 ORZESZKOWAWrocław Główny12:56
TLK16103 ORZESZKOWAWrocław Główny12:56
R 67533Ostrów Wielkopolski14:15
R 67303Kalisz14:25
IC 61103 ORZESZKOWAWarszawa Wschodnia15:01
TLK61102 ORZESZKOWAWarszawa Wschodnia15:01
IC 61102 ORZESZKOWABiałystok15:19
R 76535Oleśnica15:50
R 76533Wrocław Główny15:50
R 76541Wrocław Główny15:57
R 67823Krotoszyn16:00
IC 16107 SŁOWACKIWrocław Główny16:24
IC 16104 SŁOWACKIWrocław Główny16:56
TLK16105 SŁOWACKIWrocław Główny16:56
R 61523Łódź Kaliska17:06
IC 26106 SŁOWACKIWrocław Główny17:10
R 76820 BARYCZWrocław Główny17:30
R 16533Wrocław Główny17:43
IC 61100 ASNYKWarszawa Wschodnia18:21
IC 84112 BARNIMKatowice19:00
R 76537Wrocław Główny19:45
R 76822 BARYCZWrocław Główny19:55
TLK16153 MAMRYWrocław Główny20:14
R 67535Ostrów Wielkopolski20:31
TLK26106 KONOPNICKAWrocław Główny20:54
IC 26107 KONOPNICKAWrocław Główny20:54
TLK16115 MAMRYWrocław Główny20:54
IC 16109 KONOPNICKAWrocław Główny21:33
TLK66116Warszawa Wschodnia23:27
TLK65170Hel23:27
TLK66170Warszawa Wschodnia23:27
IC 16115Wrocław Główny23:37
IC 37200 CENTAURUSPoznań Główny23:54

Oleśnica Rataje przyjazdy pociągów

PociągStacja początkowaGodzina przyjazdu
TLK48260 GANIMEDESBielsko-Biała Główna00:08
TLK37200 CENTAURUSKraków Główny00:08
TLK38204Kraków Główny00:08
TLK37170Kraków Główny00:21
TLK61200 AURORAWrocław Główny00:28
TLK66152Szklarska Poręba Górna00:28
TLK65250 MERCURIUSWrocław Główny00:40
TLK48190 PIRATBielsko-Biała Główna00:40
TLK84190Kołobrzeg03:37
TLK73170 UZNAMPoznań Główny04:02
TLK56250 MERCURIUSGdynia Główna04:21
IC 38174Przemyśl Główny04:24
IC 61114 DĄBROWSKAWrocław Główny04:32
TLK81170Świnoujście04:50
IC 73200 CENTAURUSPoznań Główny05:00
TLK73200 CENTAURUSPoznań Główny05:02
IC 87200Świnoujście05:02
TLK87200Świnoujście05:02
TLK84260Kołobrzeg05:03
TLK83204Świnoujście05:03
TLK16200 AURORAWarszawa Wschodnia05:12
TLK57200Gdynia Główna05:12
TLK18178Warszawa Wschodnia05:34
TLK18170Warszawa Wschodnia05:37
TLK56170Gdynia Główna05:42
TLK18171Warszawa Wschodnia05:42
TLK73171 UZNAMPoznań Główny05:50
R 67531Oleśnica06:13
IC 61108 KONOPNICKAWrocław Główny06:32
R 76531Ostrów Wielkopolski06:41
TLK62106 KONOPNICKAWrocław Główny07:14
IC 62107 KONOPNICKAWrocław Główny07:14
IC 61109Węgliniec07:22
R 67821 BARYCZWrocław Główny08:34
R 16531Łódź Kaliska08:45
R 61521Wrocław Główny08:46
IC 16101 ASNYKWarszawa Wschodnia10:03
IC 61105 SŁOWACKIWrocław Główny11:05
TLK61104 SŁOWACKIWrocław Główny11:05
IC 62106 SŁOWACKIWrocław Główny11:24
IC 61106 SŁOWACKIWrocław Główny11:28
IC 16102 ORZESZKOWABiałystok12:41
IC 16103 ORZESZKOWABiałystok12:47
TLK16102 ORZESZKOWABiałystok12:55
TLK16103 ORZESZKOWABiałystok12:55
R 67533Wrocław Główny14:14
R 67303Wrocław Główny14:24
IC 61103 ORZESZKOWAWrocław Główny15:00
TLK61102 ORZESZKOWAWrocław Główny15:00
IC 61102 ORZESZKOWAJelenia Góra15:18
R 76533Ostrów Wielkopolski15:49
R 76535Ostrów Wielkopolski15:49
R 76541Ostrów Wielkopolski15:56
R 67823Wrocław Główny15:59
IC 16107 SŁOWACKIWarszawa Wschodnia16:23
TLK16105 SŁOWACKIWarszawa Wschodnia16:52
IC 16104 SŁOWACKIWarszawa Wschodnia16:52
R 61523Wrocław Główny17:05
IC 26106 SŁOWACKILublin17:08
R 76820 BARYCZKrotoszyn17:30
R 16533Łódź Kaliska17:42
IC 61100 ASNYKJelenia Góra18:20
IC 84112 BARNIMŚwinoujście18:58
R 76537Ostrów Wielkopolski19:45
R 76822 BARYCZKrotoszyn19:54
TLK16153 MAMRYBiałystok20:13
R 67535Wrocław Główny20:30
TLK26106 KONOPNICKALublin20:53
TLK16115 MAMRYBiałystok20:53
IC 26107 KONOPNICKALublin20:53
IC 16109 KONOPNICKABiałystok21:32
TLK66170Kudowa-Zdrój23:26
TLK66116Szklarska Poręba Górna23:26
TLK65170Wrocław Główny23:26
IC 16115Warszawa Wschodnia23:36
IC 37200 CENTAURUSKraków Główny23:53
TLK37171 UZNAMKraków Główny23:59