Łódź Fabryczna PKP dworzec, stacja

Łódź Fabryczna odjazdy pociągów

PociągStacja końcowaGodzina odjazdu
LS 11101Warszawa Wschodnia00:15
IC 15124 DOKERGdynia Główna04:57
IC 18120 WŁÓKNIARZSzczecin Główny05:30
IC 13110 REYMONTKraków Główny05:57
IC 15108 MAZURYOlsztyn Główny06:21
TLK15130 NIEGOCINGiżycko06:42
L 11503Skierniewice07:03
LS 91151Warszawa Wschodnia07:06
IC 1543Gdynia Główna07:20
LS 91125Warszawa Wschodnia09:15
R 11191Tomaszów Mazowiecki09:35
IR 10147Skierniewice09:58
R 10147Warszawa Wschodnia10:30
LS 91127Warszawa Wschodnia11:12
IC 10108 NAŁKOWSKABiałystok12:17
LS 91129Warszawa Wschodnia13:14
L 11201Koluszki13:44
L 11507Koluszki13:50
L 11533Koluszki13:50
L 11223Koluszki13:50
L 11527Koluszki13:52
L 11535Koluszki14:45
L 11083Koluszki14:49
L 11289Koluszki15:02
L 11369Koluszki15:02
LS 91131Warszawa Wschodnia15:07
LS 91161Warszawa Wschodnia15:10
L 11579Skierniewice15:50
IC 10165Białystok16:17
IC 15126 ZAMENHOFBiałystok16:20
IC 15127Ełk16:22
R 14307Częstochowa16:38
L 11593Koluszki16:44
L 11583Koluszki16:45
L 11539Koluszki16:45
LS 91143Warszawa Wschodnia17:07
LS 91133Warszawa Wschodnia17:14
L 11511Koluszki17:53
L 11375Koluszki17:53
L 11537Koluszki17:55
TLK15190 POSEJDONGdynia Główna21:02

Łódź Fabryczna przyjazdy pociągów

PociągStacja początkowaGodzina przyjazdu
LS 11114Warszawa Wschodnia04:50
R 41332Częstochowa06:36
L 11573Skierniewice07:03
L 11008Koluszki08:05
TLK51190 POSEJDONGdynia Główna09:01
L 11081Skierniewice10:21
IC 51126 ZAMENHOFBiałystok10:43
IC 10154 ZAMENHOFBiałystok10:48
IC 51127Ełk10:52
R 11031Skierniewice11:28
LS 19124Warszawa Wschodnia12:29
IR 10144Warszawa Wschodnia14:21
R 10145Skierniewice14:24
LS 11018Warszawa Wschodnia14:49
LS 19126Warszawa Wschodnia14:49
L 11508Koluszki14:59
IC 10118 NAŁKOWSKABiałystok15:39
L 11084Koluszki16:01
L 11170Koluszki16:01
L 11370Koluszki16:02
L 11224Koluszki16:02
LS 19128Warszawa Wschodnia16:33
L 11581Skierniewice18:18
R 11120Tomaszów Mazowiecki18:38
L 11594Koluszki18:48
L 11546Koluszki18:50
L 11584Koluszki18:50
LS 19140Warszawa Wschodnia18:56
L 11585Skierniewice19:53
IC 5142 LAZURGdynia Główna19:58
LS 19150Warszawa Wschodnia20:02
L 11180Koluszki20:58
L 11208Koluszki21:06
TLK51130 NIEGOCINGiżycko21:16
IC 31110 REYMONTKraków Główny21:48
IC 51108 MAZURYOlsztyn Główny21:57
LS 11028Warszawa Wschodnia22:38
LS 19132Warszawa Wschodnia22:40
IC 81120 WŁÓKNIARZSzczecin Główny23:11
IC 51124 DOKERGdynia Główna23:42