Łapy PKP dworzec, stacja

meblościanki z szafą narożną

Łapy odjazdy pociągów

PociągStacja końcowaGodzina odjazdu
R 10301Białystok04:48
TLK16102 ORZESZKOWAWrocław Główny05:32
TLK16103 ORZESZKOWAWrocław Główny05:32
IC 16102 ORZESZKOWAWrocław Główny05:33
IC 16103 ORZESZKOWAJelenia Góra05:39
R 10303Białystok05:48
BUS10352Szepietowo06:46
R 10320Szepietowo06:47
R 10352Szepietowo06:48
R 10305Białystok06:48
IC 51154Warszawa Zachodnia07:07
IC 10134 ZAMENHOFWarszawa Zachodnia07:07
IC 51127Łódź Fabryczna07:07
IC 10154 ZAMENHOFŁódź Fabryczna07:07
IC 51126 ZAMENHOFŁódź Fabryczna07:09
TLK10118 WIGRYWarszawa Gdańska07:11
IC 51156 ZAMENHOFWarszawa Zachodnia07:11
R 10307Białystok07:48
TLK10112 BRANICKIWarszawa Zachodnia07:53
TLK10114 BRANICKIWarszawa Zachodnia07:58
IC 10100 ESPERANTOBiałystok08:13
IC 13113 KORCZAKKraków Główny08:15
TLK10101 MICKIEWICZBiałystok08:16
TLK18157 LATARNIKŚwinoujście08:34
TLK18107 CZECHOWICZSzczecin Główny08:39
TLK18123Szczecin Główny09:16
TLK18102 PODLASIAKSzczecin Główny09:16
TLK18122 PODLASIAKSzczecin Główny09:20
TLK18152 LATARNIKŚwinoujście09:20
TLK 141 HAŃCZASuwałki09:54
IC 14105 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna10:07
R 10315Białystok10:48
TLK15130 NIEGOCINGiżycko10:56
R 10431Kuźnica Białostocka11:37
IC 10114 NAŁKOWSKAWarszawa Gdańska11:51
IC 10118 NAŁKOWSKAŁódź Fabryczna12:04
IC 10107Białystok12:05
IC 10106 SŁONIMSKIBiałystok12:17
R 10322Szepietowo13:14
TLK14109 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna13:52
IC 14108 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna13:52
IC 61108 KONOPNICKABiałystok13:56
IC 61109Białystok14:02
IC 41109 ONDRASZEKBiałystok14:08
TLK41108 ONDRASZEKBiałystok14:09
IC 16109 KONOPNICKAWrocław Główny14:26
R 10309Białystok15:08
R 10354Szepietowo15:09
R 10336Szepietowo15:09
R 10324Szepietowo15:14
IC 10116 SŁONIMSKIWarszawa Gdańska15:42
IC 10108 NAŁKOWSKABiałystok16:00
R 10313Kuźnica Białostocka16:13
IC 10105 NAŁKOWSKABiałystok16:13
R 10326Szepietowo16:14
TLK10103 BRANICKIBiałystok17:02
R 10328Szepietowo17:14
TLK51130 NIEGOCINŁódź Fabryczna17:21
TLK10109 WIGRYSuwałki17:22
R 10311Białystok17:46
IC 41104 ONDRASZEKBiałystok17:59
TLK 140 HAŃCZAKraków Główny18:08
D 191Kraków Główny18:09
IC 61105 SŁOWACKIBiałystok18:18
TLK61104 SŁOWACKIBiałystok18:18
R 10317Białystok18:26
TLK81152 LATARNIKBiałystok18:56
TLK81122 PODLASIAKBiałystok18:57
TLK81123Białystok19:09
R 10330Szepietowo19:24
TLK81156 LATARNIKBiałystok20:13
IC 10110 ESPERANTOWarszawa Gdańska20:17
TLK10110 ESPERANTOWarszawa Zachodnia20:21
IC 10111 MICKIEWICZWarszawa Zachodnia20:21
IC 15126 ZAMENHOFBiałystok20:22
IC 10165Białystok20:24
TLK81107 CZECHOWICZBiałystok20:24
IC 15127Ełk20:24
R 10319Białystok20:44
mR 81126Białystok21:16
R 10332Szepietowo21:29
mR 18116 ZŁOTY BĄCZEKKostrzyn21:58
IC 61102 ORZESZKOWABiałystok22:27
R 10334Szepietowo23:13

Łapy przyjazdy pociągów

PociągStacja początkowaGodzina przyjazdu
R 10301Szepietowo04:48
TLK16102 ORZESZKOWABiałystok05:31
TLK16103 ORZESZKOWABiałystok05:31
IC 16102 ORZESZKOWABiałystok05:32
IC 16103 ORZESZKOWABiałystok05:38
R 10303Szepietowo05:48
BUS10352Kuźnica Białostocka06:45
R 10320Białystok06:46
R 10352Kuźnica Białostocka06:47
R 10305Szepietowo06:48
IC 10134 ZAMENHOFBiałystok07:06
IC 51154Ełk07:06
IC 51127Ełk07:06
IC 10154 ZAMENHOFBiałystok07:06
IC 51126 ZAMENHOFBiałystok07:08
TLK10118 WIGRYSuwałki07:10
IC 51156 ZAMENHOFBiałystok07:10
R 10307Szepietowo07:48
TLK10112 BRANICKIBiałystok07:52
TLK10114 BRANICKIBiałystok07:57
IC 10100 ESPERANTOWarszawa Gdańska08:12
IC 13113 KORCZAKBiałystok08:14
TLK10101 MICKIEWICZWarszawa Zachodnia08:15
TLK18157 LATARNIKBiałystok08:33
TLK18107 CZECHOWICZBiałystok08:38
TLK18123Białystok09:15
TLK18102 PODLASIAKSuwałki09:15
TLK18122 PODLASIAKBiałystok09:19
TLK18152 LATARNIKSuwałki09:19
TLK 141 HAŃCZAKraków Główny09:53
IC 14105 ONDRASZEKBiałystok10:06
R 10315Szepietowo10:47
TLK15130 NIEGOCINŁódź Fabryczna10:55
IC 10114 NAŁKOWSKABiałystok11:50
IC 10118 NAŁKOWSKABiałystok12:03
IC 10107Warszawa Zachodnia12:04
IC 10106 SŁONIMSKIWarszawa Gdańska12:16
R 10322Białystok13:13
TLK14109 ONDRASZEKBiałystok13:51
IC 14108 ONDRASZEKBiałystok13:51
IC 61108 KONOPNICKAWrocław Główny13:55
IC 61109Węgliniec14:01
IC 41109 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna14:07
TLK41108 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna14:08
IC 16109 KONOPNICKABiałystok14:25
R 10309Szepietowo15:08
R 10354Kuźnica Białostocka15:08
R 10336Białystok15:08
R 10324Białystok15:13
IC 10116 SŁONIMSKIBiałystok15:41
IC 10108 NAŁKOWSKAŁódź Fabryczna15:59
IC 10105 NAŁKOWSKAWarszawa Gdańska16:12
R 10313Szepietowo16:12
R 10326Białystok16:13
TLK10103 BRANICKIWarszawa Zachodnia17:01
R 10328Białystok17:13
TLK51130 NIEGOCINGiżycko17:20
TLK10109 WIGRYWarszawa Gdańska17:21
R 10311Szepietowo17:45
IC 41104 ONDRASZEKKatowice17:58
TLK 140 HAŃCZASuwałki18:07
D 191Grodno18:08
IC 61105 SŁOWACKIWrocław Główny18:17
TLK61104 SŁOWACKIWrocław Główny18:17
D 303Grodno18:22
R 10317Szepietowo18:25
TLK81152 LATARNIKŚwinoujście18:55
TLK81122 PODLASIAKSzczecin Główny18:56
TLK81123Szczecin Główny19:08
R 10330Białystok19:23
TLK81156 LATARNIKŚwinoujście20:12
IC 10110 ESPERANTOBiałystok20:16
TLK10110 ESPERANTOBiałystok20:20
IC 10111 MICKIEWICZBiałystok20:20
IC 15126 ZAMENHOFŁódź Fabryczna20:21
IC 10165Łódź Fabryczna20:23
TLK81107 CZECHOWICZSzczecin Główny20:23
IC 15127Łódź Fabryczna20:23
R 10319Szepietowo20:43
mR 81126Kostrzyn21:15
R 10332Białystok21:28
mR 18116 ZŁOTY BĄCZEKBiałystok21:57
IC 61102 ORZESZKOWAJelenia Góra22:26
R 10334Białystok23:12