Koluszki PKP dworzec, stacja

Koluszki odjazdy pociągów

PociągStacja końcowaGodzina odjazdu
TLK53171 KARPATYKraków Płaszów00:23
LS 11101Warszawa Wschodnia00:35
L 11111Warszawa Wschodnia01:22
L 11113Warszawa Wschodnia01:22
mR 18116 ZŁOTY BĄCZEKKostrzyn02:02
R 11600Skierniewice04:20
LS 11114Łódź Fabryczna04:29
R 11733Łódź Kaliska04:43
L 11571Skierniewice04:59
TLK91150 OGIŃSKIWarszawa Wschodnia05:14
TLK35170 KARPATYGdynia Główna05:19
TLK35172Gdynia Główna05:21
TLK35171 KARPATYGdynia Główna05:21
IR 10120Łódź Kaliska05:26
R 11158Łódź Kaliska05:32
R 11214Łódź Kaliska05:39
TLK91152 ŁĘCKAWarszawa Wschodnia05:42
R 11081Skierniewice05:54
R 11203Skierniewice05:55
R 11735Łódź Kaliska05:56
R 14311Częstochowa05:56
IC 16101 ASNYKJelenia Góra06:05
TLK91154 JAGNAWarszawa Wschodnia06:08
L 11500Zgierz06:10
L 11501Zgierz06:10
IC 41102 CZARTORYSKIWarszawa Wschodnia06:26
IC 42102 CZARTORYSKILublin06:28
IC 42105 CZARTORYSKILublin06:33
L 11502Łódź Widzew06:33
L 11573Łódź Fabryczna06:34
IC 15108 MAZURYOlsztyn Główny06:40
R 11703Skierniewice06:41
R 11298Łódź Kaliska06:43
R 11737Łódź Kaliska06:46
R 11030Łódź Kaliska06:47
BUS21340Łódź Kaliska06:48
R 12349Opoczno06:52
R 14313Częstochowa06:58
L 91121Warszawa Wschodnia06:59
TLK15130 NIEGOCINGiżycko07:08
TLK91156 SOPLICAWarszawa Wschodnia07:14
TLK19109 DEYNAŁódź Kaliska07:16
IR 10133Warszawa Wschodnia07:22
R 11739Łódź Kaliska07:23
LS 91151Warszawa Wschodnia07:25
L 11503Skierniewice07:29
TLK91110 WŁÓKNIARZWarszawa Wschodnia07:34
IC 71104 DĄBROWSKAWarszawa Wschodnia07:37
L 11008Łódź Fabryczna07:38
R 41334Łódź Kaliska07:39
L 11504Łódź Widzew07:44
IC 71102 DĄBROWSKAWarszawa Wschodnia07:51
IC 61114 DĄBROWSKAWarszawa Wschodnia07:51
R 11741Łódź Kaliska07:52
IC 31114 WIT STWOSZTerespol08:14
R 11743Łódź Kaliska08:24
IC 31106 WIT STWOSZTerespol08:29
TLK31106 WIT STWOSZTerespol08:31
TLK51190 POSEJDONŁódź Fabryczna08:39
IR 10135Warszawa Wschodnia08:40
L 9113Warszawa Wschodnia08:40
IC 16103 ORZESZKOWAJelenia Góra08:45
TLK91102 ZAMENHOFWarszawa Wschodnia08:46
L 11506Zgierz08:49
L 11292Łódź Widzew08:49
R 11707Skierniewice09:01
IC 24154 INKABielsko-Biała Główna09:15
IC 16102 ORZESZKOWAWrocław Główny09:19
TLK16102 ORZESZKOWAWrocław Główny09:20
TLK16103 ORZESZKOWAWrocław Główny09:20
IC 24106 PILECKIBielsko-Biała Główna09:24
LS 91125Warszawa Wschodnia09:33
L 11007Warszawa Wschodnia09:38
TLK91158 TELIMENAWarszawa Wschodnia09:46
L 11081Łódź Fabryczna09:54
IC 51126 ZAMENHOFŁódź Fabryczna10:14
TLK41108 ONDRASZEKBiałystok10:16
IC 51127Łódź Fabryczna10:24
R 11709Warszawa Wschodnia10:24
IR 10147Skierniewice10:26
IC 61109Białystok10:26
IC 10154 ZAMENHOFŁódź Fabryczna10:27
IC 41109 ONDRASZEKBiałystok10:41
IC 61108 KONOPNICKABiałystok10:45
R 11077Łódź Kaliska10:51
R 10147Warszawa Wschodnia10:59
R 11031Łódź Fabryczna10:59
R 41310Łódź Kaliska11:04
TLK19101 TUWIMŁódź Kaliska11:16
R 14317Częstochowa11:22
IC 13112Kraków Płaszów11:29
LS 91127Warszawa Wschodnia11:30
IC 13113 KORCZAKKraków Główny11:32
TLK13112Kraków Płaszów11:38
IR 10122Łódź Kaliska11:47
R 11002Łódź Kaliska11:53
TLK54104 KORMORANBielsko-Biała Główna11:56
TLK54105Bielsko-Biała Główna12:08
LS 19124Łódź Fabryczna12:11
mR 18102 WSCHÓD SŁOŃCAKostrzyn12:17
L 11512Zgierz12:22
R 11217Tomaszów Mazowiecki12:23
L 19120Łódź Kaliska12:30
IR 10137Warszawa Wschodnia12:36
IR 11744Łódź Kaliska12:37
R 11745Łódź Kaliska12:37
IC 10108 NAŁKOWSKABiałystok12:37
TLK91104 BACZYŃSKIWarszawa Wschodnia12:44
R 11711Skierniewice13:05
IC 26106 SŁOWACKIWrocław Główny13:05
IC 16107 SŁOWACKIWrocław Główny13:08
BUS21344Łódź Kaliska13:15
TLK16105 SŁOWACKIWrocław Główny13:21
IC 16104 SŁOWACKIWrocław Główny13:21
IC 14105 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna13:29
LS 91129Warszawa Wschodnia13:32
TLK24106 WALENTY ROŹDZIEŃSKIKatowice13:50
IC 24107 WALENTY ROŹDZIEŃSKIKatowice13:50
IR 10144Łódź Fabryczna13:53
R 10145Łódź Fabryczna13:56
TLK42106 WALENTY ROŹDZIEŃSKILublin14:08
IC 42107 WALENTY ROŹDZIEŃSKILublin14:08
L 1912Łódź Kaliska14:15
IR 10139Warszawa Wschodnia14:18
IC 62106 SŁOWACKILublin14:24
IR 10124Łódź Kaliska14:25
IC 41104 ONDRASZEKBiałystok14:30
LS 11018Łódź Fabryczna14:31
LS 19126Łódź Fabryczna14:31
L 11508Łódź Fabryczna14:32
L 11514Zgierz14:32
IC 61106 SŁOWACKIWarszawa Wschodnia14:34
R 11219Tomaszów Mazowiecki14:54
R 11713Skierniewice14:55
R 11749Łódź Kaliska14:56
TLK19103 BACZYŃSKIŁódź Kaliska15:16
IC 10118 NAŁKOWSKAŁódź Fabryczna15:19
R 14321Częstochowa15:25
LS 91131Warszawa Wschodnia15:25
LS 91161Warszawa Wschodnia15:28
L 11084Łódź Fabryczna15:35
L 11170Łódź Fabryczna15:35
L 11370Łódź Fabryczna15:35
L 11224Łódź Fabryczna15:35
R 11751Łódź Kaliska15:57
R 10601Radomsko16:01
mR 81118 MARZENAŁuków16:10
IR 10141Warszawa Wschodnia16:13
L 9115Warszawa Wschodnia16:13
L 11005Warszawa Wschodnia16:13
LS 19128Łódź Fabryczna16:15
R 11715Skierniewice16:16
TLK45104 KORMORANOlsztyn Główny16:18
TLK19159 SOPLICAŁódź Kaliska16:18
L 11579Skierniewice16:20
IR 10126Łódź Kaliska16:25
TLK31112 KORCZAKTerespol16:35
TLK31113 KORCZAKTerespol16:36
IC 10165Białystok16:39
L 11280Łowicz Główny16:40
IC 15126 ZAMENHOFBiałystok16:42
IC 15127Ełk16:42
TLK91106 TUWIMWarszawa Wschodnia16:43
BUS11133Piotrków Trybunalski16:45
TLK19161 OGIŃSKIŁódź Kaliska16:48
IC 31112 KORCZAKTerespol16:52
BUS11121Piotrków Trybunalski16:53
R 11719Skierniewice17:01
R 14307Częstochowa17:09
R 11753Łódź Kaliska17:16
TLK26106 KONOPNICKAWrocław Główny17:18
IC 26107 KONOPNICKAWrocław Główny17:18
LS 91133Warszawa Wschodnia17:31
L 11521Zgierz17:31
L 11520Zgierz17:31
LS 91143Warszawa Wschodnia17:32
IC 16109 KONOPNICKAWrocław Główny17:33
R 11293Tomaszów Mazowiecki17:34
L 91125Warszawa Wschodnia17:36
TLK91166 BORYNAWarszawa Wschodnia17:41
R 21204Łódź Kaliska17:45
L 11581Łódź Fabryczna17:52
IC 14108 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna17:55
TLK14109 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna17:55
R 11120Łódź Fabryczna18:10
TLK19165 TELIMENAŁódź Kaliska18:17
R 11721Skierniewice18:20
L 11594Łódź Fabryczna18:21
L 11584Łódź Fabryczna18:24
L 11546Łódź Fabryczna18:24
IC 42106 PILECKILublin18:27
IC 42150 WISŁALublin18:27
IR 10128Łódź Kaliska18:32
LS 19140Łódź Fabryczna18:38
L 11522Zgierz18:45
TLK19167 BORYNAŁódź Kaliska18:55
IC 61103 ORZESZKOWAWarszawa Wschodnia18:55
TLK61102 ORZESZKOWAWarszawa Wschodnia18:55
R 14327Częstochowa19:00
R 11723Skierniewice19:15
R 14201Częstochowa19:16
IC 61102 ORZESZKOWABiałystok19:18
TLK19105 ZAMENHOFŁódź Kaliska19:18
R 14303Częstochowa19:20
R 11755Łódź Kaliska19:20
L 11585Łódź Fabryczna19:27
R 12201Opoczno19:29
TLK13106Kraków Główny19:37
IC 13106Kraków Główny19:39
IR 10143Warszawa Wschodnia19:40
IC 13115 WIT STWOSZKraków Płaszów19:42
LS 19150Łódź Fabryczna19:42
L 11270Łódź Widzew19:47
L 11524Zgierz20:05
L 11124Łódź Widzew20:07
TLK19169 JAGNAŁódź Kaliska20:15
R 11725Skierniewice20:19
R 11765Łódź Kaliska20:20
IC 17103 DĄBROWSKAOstrów Wielkopolski20:20
IC 16115Wrocław Główny20:31
L 11180Łódź Fabryczna20:32
L 11208Łódź Fabryczna20:39
TLK91108 DEYNAWarszawa Wschodnia20:46
IR 10130Łódź Kaliska20:48
L 1914Łódź Kaliska20:52
TLK51130 NIEGOCINŁódź Fabryczna20:54
L 11526Łódź Widzew20:55
R 11727Skierniewice21:03
TLK19111 WŁÓKNIARZŁódź Kaliska21:20
IC 14102 CZARTORYSKICzęstochowa21:21
IC 24102 CZARTORYSKICzęstochowa21:22
TLK15190 POSEJDONGdynia Główna21:27
IC 14103Częstochowa21:28
R 11757Łódź Kaliska21:32
IC 51108 MAZURYŁódź Fabryczna21:38
IC 24105 CZARTORYSKICzęstochowa21:49
TLK17104 DĄBROWSKAOstrów Wielkopolski21:59
mR 81122Warszawa Wschodnia22:08
L 19124Łódź Kaliska22:19
LS 11028Łódź Fabryczna22:20
LS 19132Łódź Fabryczna22:21
IC 61100 ASNYKWarszawa Wschodnia22:30
R 11729Skierniewice23:02
TLK19107 ŁĘCKAŁódź Kaliska23:56

Koluszki przyjazdy pociągów

PociągStacja początkowaGodzina przyjazdu
TLK53171 KARPATYGdynia Główna00:22
LS 11101Łódź Fabryczna00:34
L 11111Łódź Kaliska01:21
L 11113Łódź Kaliska01:21
mR 18116 ZŁOTY BĄCZEKBiałystok02:01
LS 11114Warszawa Wschodnia04:29
R 11733Skierniewice04:42
L 11571Łódź Widzew04:58
L 11577Łódź Widzew05:02
L 11575Łódź Widzew05:02
TLK91150 OGIŃSKIŁódź Kaliska05:13
TLK35170 KARPATYZakopane05:18
TLK35171 KARPATYZakopane05:20
TLK35172Zakopane05:20
R 11158Radomsko05:22
IR 10120Warszawa Wschodnia05:24
R 11214Tomaszów Mazowiecki05:29
TLK91152 ŁĘCKAŁódź Kaliska05:41
R 11735Skierniewice05:51
R 11081Łódź Kaliska05:53
R 11203Łódź Kaliska05:54
IC 16101 ASNYKWarszawa Wschodnia06:03
L 11241Łódź Widzew06:05
L 11544Zgierz06:06
TLK91154 JAGNAŁódź Kaliska06:07
R 11296Radomsko06:07
R 11060Radomsko06:07
L 11501Skierniewice06:10
L 11531Łódź Widzew06:19
IC 41102 CZARTORYSKICzęstochowa06:25
R 11232Radomsko06:26
IC 42102 CZARTORYSKICzęstochowa06:27
IC 42105 CZARTORYSKICzęstochowa06:32
L 11573Skierniewice06:34
BUS21340Opoczno06:38
IC 15108 MAZURYŁódź Fabryczna06:39
R 11703Łódź Kaliska06:40
R 11737Skierniewice06:45
R 14313Łódź Kaliska06:47
L 91121Łódź Kaliska06:58
TLK15130 NIEGOCINŁódź Fabryczna07:06
R 11739Skierniewice07:11
TLK91156 SOPLICAŁódź Kaliska07:13
TLK19109 DEYNAWarszawa Wschodnia07:15
IR 10133Łódź Kaliska07:20
LS 91151Łódź Fabryczna07:24
L 11503Łódź Fabryczna07:28
R 41334Częstochowa07:29
L 11547Łódź Widzew07:29
TLK91110 WŁÓKNIARZŁódź Kaliska07:33
IC 71104 DĄBROWSKAOstrów Wielkopolski07:36
R 11741Skierniewice07:50
IC 71102 DĄBROWSKAOstrów Wielkopolski07:50
IC 61114 DĄBROWSKAWrocław Główny07:50
IC 31114 WIT STWOSZKraków Płaszów08:13
L 11549Łódź Widzew08:15
R 11743Skierniewice08:23
IC 31106 WIT STWOSZKraków Płaszów08:27
TLK51190 POSEJDONGdynia Główna08:29
TLK31106 WIT STWOSZKraków Płaszów08:30
L 9113Łódź Kaliska08:37
IR 10135Łódź Kaliska08:38
IC 16103 ORZESZKOWABiałystok08:44
TLK91102 ZAMENHOFŁódź Kaliska08:45
R 11707Łódź Kaliska09:00
IC 24154 INKALublin09:14
IC 16102 ORZESZKOWABiałystok09:18
TLK16103 ORZESZKOWABiałystok09:19
TLK16102 ORZESZKOWABiałystok09:19
IC 24106 PILECKILublin09:20
LS 91125Łódź Fabryczna09:32
L 11007Łódź Kaliska09:37
TLK91158 TELIMENAŁódź Kaliska09:45
L 11081Skierniewice09:53
IC 51126 ZAMENHOFBiałystok10:12
TLK41108 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna10:15
IC 51127Ełk10:23
R 11709Łódź Kaliska10:23
IC 61109Węgliniec10:25
IR 10147Łódź Fabryczna10:25
IC 10154 ZAMENHOFBiałystok10:26
IC 41109 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna10:40
IC 61108 KONOPNICKAWrocław Główny10:44
R 11077Skierniewice10:50
R 41310Częstochowa10:51
R 10147Łódź Fabryczna10:58
R 11031Skierniewice10:58
R 14317Łódź Kaliska11:12
TLK19101 TUWIMWarszawa Wschodnia11:15
IC 13112Terespol11:28
LS 91127Łódź Fabryczna11:29
IC 13113 KORCZAKBiałystok11:31
TLK13112Terespol11:36
R 11236Tomaszów Mazowiecki11:40
R 11002Tomaszów Mazowiecki11:43
R 11212Tomaszów Mazowiecki11:43
IR 10122Warszawa Wschodnia11:45
TLK54104 KORMORANOlsztyn Główny11:55
L 11556Zgierz12:05
TLK54105Olsztyn Główny12:07
LS 19124Warszawa Wschodnia12:10
R 11217Łódź Kaliska12:15
mR 18102 WSCHÓD SŁOŃCAŁuków12:16
L 19120Warszawa Wschodnia12:29
IR 10137Łódź Kaliska12:34
IR 11744Warszawa Wschodnia12:35
IC 10108 NAŁKOWSKAŁódź Fabryczna12:36
R 11745Skierniewice12:36
R 41312Częstochowa12:41
TLK91104 BACZYŃSKIŁódź Kaliska12:43
R 11711Łódź Kaliska13:04
IC 26106 SŁOWACKILublin13:04
BUS21344Opoczno13:07
IC 16107 SŁOWACKIWarszawa Wschodnia13:07
TLK16105 SŁOWACKIWarszawa Wschodnia13:20
IC 16104 SŁOWACKIWarszawa Wschodnia13:20
IC 14105 ONDRASZEKBiałystok13:28
LS 91129Łódź Fabryczna13:31
L 11558Zgierz13:40
TLK24106 WALENTY ROŹDZIEŃSKILublin13:49
IC 24107 WALENTY ROŹDZIEŃSKILublin13:49
IR 10144Warszawa Wschodnia13:52
R 10145Skierniewice13:55
IC 42107 WALENTY ROŹDZIEŃSKIKatowice14:07
TLK42106 WALENTY ROŹDZIEŃSKIKatowice14:07
L 11201Łódź Fabryczna14:10
L 1912Warszawa Wschodnia14:14
L 11533Łódź Fabryczna14:15
L 11507Łódź Fabryczna14:15
L 11223Łódź Fabryczna14:16
IR 10139Łódź Kaliska14:17
L 11527Łódź Fabryczna14:18
IC 62106 SŁOWACKIWrocław Główny14:23
IR 10124Warszawa Wschodnia14:23
IC 41104 ONDRASZEKKatowice14:29
LS 19126Warszawa Wschodnia14:30
LS 11018Warszawa Wschodnia14:30
IC 61106 SŁOWACKIWrocław Główny14:33
R 41314Częstochowa14:37
R 11713Łódź Kaliska14:45
R 11749Skierniewice14:55
L 11535Łódź Fabryczna15:10
L 11083Łódź Fabryczna15:14
TLK19103 BACZYŃSKIWarszawa Wschodnia15:15
IC 10118 NAŁKOWSKABiałystok15:18
LS 91131Łódź Fabryczna15:24
L 11369Łódź Fabryczna15:27
L 11289Łódź Fabryczna15:27
LS 91161Łódź Fabryczna15:28
L 11562Zgierz15:47
R 10601Łódź Kaliska15:52
R 11751Skierniewice15:56
L 11278Zgierz16:00
mR 81118 MARZENAKostrzyn16:02
R 11715Łódź Kaliska16:08
L 9115Łódź Kaliska16:12
IR 10141Łódź Kaliska16:12
L 11005Łódź Kaliska16:12
LS 19128Warszawa Wschodnia16:14
L 11579Łódź Fabryczna16:15
TLK45104 KORMORANBielsko-Biała Główna16:17
TLK19159 SOPLICAWarszawa Wschodnia16:17
IR 10126Warszawa Wschodnia16:22
TLK31112 KORCZAKKraków Płaszów16:23
TLK31113 KORCZAKKraków Płaszów16:35
L 11564Zgierz16:36
IC 10165Łódź Fabryczna16:37
IC 15126 ZAMENHOFŁódź Fabryczna16:41
IC 15127Łódź Fabryczna16:41
TLK91106 TUWIMŁódź Kaliska16:42
IC 31112 KORCZAKKraków Płaszów16:43
TLK19161 OGIŃSKIWarszawa Wschodnia16:47
R 14307Łódź Fabryczna16:59
R 11719Łódź Kaliska17:00
R 11753Skierniewice17:08
L 11593Łódź Fabryczna17:09
L 11583Łódź Fabryczna17:10
L 11539Łódź Fabryczna17:10
TLK26106 KONOPNICKALublin17:16
IC 26107 KONOPNICKALublin17:16
LS 91143Łódź Fabryczna17:25
L 11521Skierniewice17:30
LS 91133Łódź Fabryczna17:31
IC 16109 KONOPNICKABiałystok17:32
L 91125Łódź Kaliska17:35
R 21204Opoczno17:37
TLK91166 BORYNAŁódź Kaliska17:40
IC 14108 ONDRASZEKBiałystok17:49
TLK14109 ONDRASZEKBiałystok17:49
L 11581Skierniewice17:51
R 11120Tomaszów Mazowiecki18:00
R 11721Łódź Kaliska18:10
TLK19165 TELIMENAWarszawa Wschodnia18:16
L 11375Łódź Fabryczna18:18
L 11511Łódź Fabryczna18:18
L 11537Łódź Fabryczna18:20
IC 42150 WISŁAWisła Uzdrowisko18:26
IC 42106 PILECKIBielsko-Biała Główna18:26
IR 10128Warszawa Wschodnia18:31
LS 19140Warszawa Wschodnia18:37
R 14327Łódź Kaliska18:48
TLK61102 ORZESZKOWAWrocław Główny18:54
IC 61103 ORZESZKOWAWrocław Główny18:54
TLK19167 BORYNAWarszawa Wschodnia18:54
R 14201Łódź Kaliska19:00
R 14303Łódź Kaliska19:11
R 11755Skierniewice19:11
R 12201Łódź Kaliska19:13
R 11723Łódź Kaliska19:14
IC 61102 ORZESZKOWAJelenia Góra19:15
L 11585Skierniewice19:16
TLK19105 ZAMENHOFWarszawa Wschodnia19:17
L 11570Zgierz19:24
TLK13106Terespol19:36
IC 13106Terespol19:38
IR 10143Łódź Kaliska19:39
R 11037Łódź Kaliska19:39
IC 13115 WIT STWOSZTerespol19:40
LS 19150Warszawa Wschodnia19:41
R 11297Łódź Kaliska19:43
BUS21346Opoczno19:49
R 21346Opoczno20:00
R 11765Skierniewice20:11
R 11725Łódź Kaliska20:11
TLK19169 JAGNAWarszawa Wschodnia20:14
IC 17103 DĄBROWSKAWarszawa Wschodnia20:18
IC 16115Warszawa Wschodnia20:30
L 11572Zgierz20:31
L 1914Warszawa Wschodnia20:41
TLK91108 DEYNAŁódź Kaliska20:45
IR 10130Warszawa Wschodnia20:45
TLK51130 NIEGOCINGiżycko20:53
R 11727Łódź Kaliska21:02
TLK19111 WŁÓKNIARZWarszawa Wschodnia21:19
IC 14102 CZARTORYSKIWarszawa Wschodnia21:20
IC 24102 CZARTORYSKILublin21:21
TLK15190 POSEJDONŁódź Fabryczna21:26
IC 14103Warszawa Wschodnia21:27
R 11757Skierniewice21:31
IC 51108 MAZURYOlsztyn Główny21:37
IC 24105 CZARTORYSKILublin21:48
TLK17104 DĄBROWSKAWarszawa Wschodnia21:58
R 11763Skierniewice22:04
mR 81122Kostrzyn22:07
L 19124Warszawa Wschodnia22:18
LS 11028Warszawa Wschodnia22:19
LS 19132Warszawa Wschodnia22:20
IC 61100 ASNYKJelenia Góra22:29
R 11729Łódź Kaliska23:01
TLK19107 ŁĘCKAWarszawa Wschodnia23:55