Jerzmanice Lubuskie PKP dworzec, stacja

podkłady medyczne na łóżko

Jerzmanice Lubuskie odjazdy pociągów

PociągStacja końcowaGodzina odjazdu
TLK83190 WOLINKraków Główny01:28
TLK38190 WOLINŚwinoujście03:03
R 77130Nowa Sól05:13
R 77132Zielona Góra06:29
R 5830Frankfurt(Oder)07:48
R 77149Berlin-Lichtenberg07:49
R 87600Zielona Góra08:28
R 78501 REGALICASzczecin Główny08:35
BUS77169Rzepin08:48
BUS77177Rzepin08:51
BUS77303Rzepin09:14
BUS77181Rzepin09:28
TLK86100 SWAROŻYCWrocław Główny09:46
R 5831Zielona Góra10:18
R 87500 PLISZKAZielona Góra10:55
BUS77183Rzepin11:04
BUS77307Rzepin11:05
BUS77311Luboń koło Poznania11:08
BUS77245Rzepin11:15
RB 5831Zielona Góra11:48
TLK84152 NAUTILUSKatowice13:39
ZKA77167Rzepin14:24
R 78503Szczecin Główny14:31
ZKA77237Kowalów14:37
ZKA77239Kowalów14:53
BUS77095Rzepin15:01
TLK48152Kołobrzeg15:01
BUS77185Rzepin15:06
BUS77315Luboń koło Poznania15:06
R 87504 REGALICAZielona Góra15:14
R 87502 REGALICAZielona Góra15:24
R 78505 PLISZKASzczecin Główny16:35
BUS77189Rzepin16:46
BUS77319Rzepin16:52
R 77151Frankfurt(Oder)17:22
R 5836Frankfurt(Oder)17:24
R 5837Zielona Góra18:48
ZKA77171Rzepin18:56
ZKA77233Kowalów19:01
ZKA77235Kowalów19:06
TLK68100 SWAROŻYCSzczecin Główny19:08
R 70721Rzepin19:30
R 77077Rzepin23:19
R 70723Rzepin23:23

Jerzmanice Lubuskie przyjazdy pociągów

PociągStacja początkowaGodzina przyjazdu
TLK83190 WOLINŚwinoujście01:19
TLK38190 WOLINKraków Główny02:55
R 77130Rzepin05:13
R 77132Rzepin06:29
R 5830Zielona Góra07:47
R 77149Zielona Góra07:48
R 87600Kostrzyn08:28
R 78501 REGALICAZielona Góra08:34
BUS77166Rzepin08:39
BUS77300Rzepin08:40
BUS77174Rzepin08:43
BUS77020Rzepin08:58
R 77164Rzepin08:58
BUS77178Rzepin09:20
ZKA77114Rzepin09:35
TLK86100 SWAROŻYCSzczecin Główny09:36
ZKA77174Kowalów09:41
R 5831Frankfurt(Oder)10:18
BUS77304Rzepin10:54
R 87500 PLISZKASzczecin Główny10:55
BUS77308Rzepin10:59
RB 5831Berlin-Lichtenberg11:48
TLK84152 NAUTILUSŚwinoujście13:30
ZKA77170Kowalów13:54
ZKA77212Kowalów13:54
R 78503Zielona Góra14:31
BUS77248Rzepin14:31
TLK48152Katowice14:52
BUS77312Rzepin14:54
R 87504 REGALICASzczecin Główny15:14
R 87502 REGALICASzczecin Główny15:24
R 78505 PLISZKAZielona Góra16:34
BUS77186Rzepin16:38
BUS77100Rzepin16:40
BUS77316Rzepin16:42
R 77151Zielona Góra17:21
R 5836Zielona Góra17:23
R 5837Frankfurt(Oder)18:48
TLK68100 SWAROŻYCWrocław Główny18:59
R 70721Zielona Góra19:30
R 77077Nowa Sól23:18
R 70723Nowa Sól23:22