Gdańsk Oliwa PKP dworzec, stacja

bokserki damskie

Gdańsk Oliwa odjazdy pociągów

PociągStacja końcowaGodzina odjazdu
TLK53192Przemyśl Główny00:18
TLK53190 MIERZEJAPrzemyśl Główny00:18
TLK83170 USTRONIEKraków Główny00:21
TLK83171Kraków Główny00:25
TLK81172 POSEJDONBiałystok02:27
TLK15200 POLARISGdynia Główna02:35
TLK18202 POLARISKołobrzeg02:44
TLK15190 POSEJDONGdynia Główna02:45
TLK18172 POSEJDONSzczecin Główny02:52
TLK51190 POSEJDONŁódź Fabryczna03:06
TLK81202 POLARISWarszawa Zachodnia03:12
PRS55024Gdańsk Główny03:13
PRS55020Gdańsk Główny03:13
TLK81200 POLARISBiałystok03:39
TLK51200 POLARISWarszawa Zachodnia03:51
TLK88204Warszawa Zachodnia03:51
TLK38170Hel04:00
TLK38171Kołobrzeg04:02
TLK18200 POLARISSzczecin Główny04:18
TLK15201Kołobrzeg04:18
TLK54100Zielona Góra04:23
TLK35190 MIERZEJAHel04:38
TLK11170Kołobrzeg04:38
TLK35192Gdynia Główna04:38
TLK51102 RATAJWarszawa Zachodnia04:41
TLK51108 RATAJWarszawa Zachodnia04:50
R 50600Elbląg04:56
R 55401Gdynia Główna05:14
R 90100 MOTŁAWAOlsztyn Główny05:14
IC 54103 HUTNIKKatowice05:20
R 50622Gdynia Chylonia05:38
R 50623Gdynia Chylonia05:38
R 50602Elbląg05:55
R 50663Gdynia Chylonia05:55
TLK65170Hel06:05
TLK 5606 PIASTWrocław Główny06:09
TLK58104 ALBATROSSzczecin Główny06:13
R 50624Gdynia Chylonia06:19
R 55403Gdynia Chylonia06:24
R 50331Gdynia Chylonia06:24
R 55430Smętowo06:29
TLK45190Hel06:32
R 50665Gdynia Chylonia06:33
TLK38202Hel06:41
R 55420Smętowo06:46
TLK45250 AQUARIUSHel06:56
R 55405Gdynia Chylonia07:01
R 50626Gdynia Chylonia07:14
EIC 54Berlin Hbf07:15
IC 54Berlin Hbf07:16
TLK65250 MERCURIUSGdynia Główna07:17
TLK56104 POMORZANINWrocław Główny07:26
EIC 5322 KASZUBKraków Główny07:33
TLK45170 POGORIAGdynia Główna07:35
R 55725Gdynia Główna07:35
R 55300 SAMBORBydgoszcz Główna07:39
R 55721Gdynia Chylonia07:40
TLK34170Gdynia Główna07:49
R 50628Gdynia Chylonia07:51
TLK51104 BIEBRZABiałystok07:55
TLK51106 BIEBRZABiałystok07:55
TLK 659Kudowa-Zdrój08:09
TLK 5602 ARTUSWrocław Główny08:11
R 55727Gdynia Główna08:13
R 55723Gdynia Chylonia08:13
R 55002 WIŚLANYElbląg08:20
IC 53106 SUKIENNICEKraków Główny08:34
IC 15101 NEPTUNGdynia Główna08:35
EIP 8300Kraków Główny08:38
R 50630Gdynia Chylonia08:40
TLK58101 ŻUŁAWYSzczecin Główny08:55
R 55206 WIŚLANYElbląg08:56
TLK75112 AWANGARDAGdynia Główna09:03
R 50604Elbląg09:06
IC 53107Kraków Główny09:08
TLK58106 ŻUŁAWYSzczecin Główny09:14
TLK54108 ARTUSKatowice09:16
IC 54106 CHEMIKKatowice09:19
AR 59901Hel09:25
R 55407Gdynia Główna09:28
EIC 105 SOBIESKIWien Hbf09:36
EIP 5108Warszawa Zachodnia09:38
R 55010 WIŚLANYGdynia Główna09:38
R 55197 ŁUCZNICZKAGdynia Główna09:48
TLK85110 STAŃCZYKOlsztyn Główny09:54
R 50667Gdynia Chylonia10:04
R 55064 TURHel10:07
IC 7500 BAŁTYKGdynia Główna10:11
EIC 1850Hel10:24
TLK35170 KARPATYGdynia Główna10:26
TLK35172Gdynia Główna10:26
TLK33174Gdynia Główna10:26
TLK35171 KARPATYGdynia Główna10:26
EIC 1540 JANTARHel10:31
R 50303 ŁUCZNICZKAGdynia Główna10:32
EIP 5406Bielsko-Biała Główna10:36
IC 15105 DOKERGdynia Główna10:38
R 55302 ŁUCZNICZKABydgoszcz Główna10:46
R 50673Gdynia Chylonia10:51
TLK30200Gdynia Główna10:55
TLK35250 PROMETEOGdynia Główna10:55
TLK33266Gdynia Główna10:55
TLK33202Gdynia Główna10:55
TLK83100 POBRZEŻEKraków Główny10:57
R 95955Gdynia Główna10:57
R 50675Gdynia Chylonia10:57
SKM55007Gdynia Główna11:01
TLK81100 SŁOWINIECWarszawa Zachodnia11:02
R 50413Gdynia Główna11:06
TLK15150 DELFINŁeba11:09
R 50606Elbląg11:09
IC 15124 DOKERGdynia Główna11:12
TLK30178Gdynia Główna11:13
TLK33170Gdynia Główna11:13
TLK52103 KOCHANOWSKILublin11:18
TLK15157 DELFINŁeba11:18
R 55411Gdynia Główna11:24
KM 15304Gdynia Główna11:24
TLK53113Rzeszów Główny11:25
IC 15117 DOKERGdynia Główna11:27
EIP 5402Gliwice11:36
EIP 5109Warszawa Zachodnia11:36
TLK85108 KOCIEWIEGdynia Główna11:38
TLK52102 KOCHANOWSKILublin11:40
R 55507Gdynia Chylonia11:43
TLK85102 GRYFOlsztyn Główny11:44
KM 18303Ustka11:54
BUS95955 BURSZTYNGdynia Główna11:57
TLK18104 RYBAKSzczecin Główny12:10
IC 5606 BŁYSKAWICAWrocław Główny12:11
EIP 4502Gdynia Główna12:20
EIP 4506Gdynia Główna12:20
R 55304 BRDABydgoszcz Główna12:21
R 50669Gdynia Chylonia12:26
IC 6505 MIESZKOGdynia Główna12:27
IC 6509 MIESZKOGdynia Główna12:29
EIC 1531Gdynia Główna12:37
IC 1543Gdynia Główna12:50
IC 54102 HUTNIKKatowice13:04
R 90102 ŁYNAOlsztyn Główny13:05
IC 54108 STOCZNIOWIECKatowice13:08
R 50632Gdynia Chylonia13:12
EIC 8350 FREGATAKraków Główny13:32
R 50305 SAMBORGdynia Główna13:41
KM 51302Warszawa Zachodnia13:54
EIC 3850 FREGATAKołobrzeg14:03
R 50608Elbląg14:18
IC 5142 LAZURŁódź Fabryczna14:23
IC 45108 STOCZNIOWIECGdynia Główna14:44
R 55306 WIERZYCABydgoszcz Główna14:46
R 50671Gdynia Chylonia14:48
R 50644Malbork15:01
R 55136Tczew15:17
R 50610Elbląg15:19
R 55726Laskowice Pomorskie15:31
EIP 5106Warszawa Centralna15:37
R 55336Laskowice Pomorskie15:44
TLK81104 RYBAKBiałystok15:51
R 50656Malbork16:00
R 50646Malbork16:01
TLK58103 GRYFSzczecin Główny16:05
TLK58100 GRYFSzczecin Główny16:05
IC 5608 MIESZKOWrocław Główny16:10
IC 6507 BŁYSKAWICAGdynia Główna16:17
EIP 4504Gdynia Główna16:22
TLK11110Gdynia Główna16:24
R 50634Gdynia Chylonia16:26
R 50612Elbląg16:27
IC 5604 MIESZKOWrocław Główny16:28
TLK32102Gdynia Główna16:33
R 55432Smętowo16:46
R 55415Gdynia Chylonia16:47
R 55052 TURChojnice16:47
SKM96967Gdynia Główna16:50
TLK58108 KOCIEWIEGorzów Wielkopolski Wschodni16:51
R 55409Gdynia Główna16:51
TLK51156 DELFINWarszawa Zachodnia16:53
R 55500Tczew16:55
TLK51141Warszawa Zachodnia17:00
R 50658Malbork17:00
TLK51150 DELFINWarszawa Zachodnia17:01
R 50648Malbork17:01
R 55074Chojnice17:06
TLK38100 POBRZEŻEKołobrzeg17:08
IC 51116 DOKERWarszawa Wschodnia17:08
TLK18101 SŁOWINIECKołobrzeg17:11
AR 59902Bydgoszcz Główna17:12
R 50636Gdynia Chylonia17:17
IC 51124 DOKERŁódź Fabryczna17:23
IC 51104 DOKERWarszawa Wschodnia17:24
TLK53250 PROMETEOKraków Główny17:26
EIC 5140 JANTARWarszawa Zachodnia17:31
R 55308Smętowo17:35
EIC 5130Łódź Kaliska17:46
TLK58110 STAŃCZYKSzczecin Główny17:47
TLK51140Warszawa Zachodnia17:49
R 50307 BRDAGdynia Główna17:49
R 55059Gdynia Główna17:52
R 55047Gdynia Główna17:52
R 55001Gdynia Główna17:52
R 50614Elbląg17:53
R 50638Gdynia Główna18:13
R 55728Laskowice Pomorskie18:15
IC 5700 BAŁTYKPoznań Główny18:20
EC 104 SOBIESKIGdynia Główna18:23
EIC45000 SOBIESKIGdynia Główna18:23
SKM96910Kościerzyna18:28
EIP 1508Gdynia Główna18:32
EIC 8150 JANTARWarszawa Zachodnia18:32
IC 45106 CHEMIKGdynia Główna18:33
R 55503Gdynia Chylonia18:42
R 50616Elbląg18:47
TLK75110Gdynia Główna18:48
R 55145Gdynia Chylonia18:48
R 55434Smętowo18:53
TLK85106 ŻUŁAWYOlsztyn Główny18:58
TLK45108Hel19:02
TLK53171 KARPATYKraków Płaszów19:07
R 55360 BURSZTYNGrudziądz19:07
TLK57112 AWANGARDAPoznań Główny19:11
TLK85100 ŻUŁAWYOlsztyn Główny19:15
TLK53170 KARPATYZakopane19:20
EIP 3800Kołobrzeg19:21
R 50618Elbląg19:32
TLK53172 KARPATYZakopane19:36
R 55417Gdynia Chylonia19:37
IC 51100 NEPTUNWarszawa Zachodnia19:39
R 90110 ŁYNAGdynia Chylonia19:51
R 55338Laskowice Pomorskie19:52
EIC 8156Warszawa Zachodnia19:53
TLK15107 BIEBRZAGdynia Główna20:01
TLK15105 BIEBRZAGdynia Główna20:06
R 55511Gdynia Chylonia20:11
TLK 6502 POMERANIAGdynia Główna20:12
EIC 3522 KASZUBGdynia Główna20:22
TLK53130Kraków Główny20:26
TLK60104Gdynia Główna20:28
EC 55Gdynia Główna20:31
TLK65104 PIASTGdynia Główna20:39
ZKA 55Gdynia Główna20:46
IC 35106 SUKIENNICEGdynia Główna20:47
TLK54170Zakopane20:56
TLK54202Zakopane21:03
IC 60104Gdynia Główna21:06
IC 65104 PIASTGdynia Główna21:06
R 50620Elbląg21:06
TLK 603 WENUSZakopane21:08
TLK 614 WENUSMaków Podhalański21:08
R 50652Gdynia Główna21:13
R 50642Gdynia Główna21:25
R 50309 WIERZYCAGdynia Główna21:36
R 50640Gdynia Główna21:49
R 55151Gdynia Główna21:50
R 55017Gdynia Główna21:50
TLK 6500 BURSZTYNGdynia Główna22:00
TLK 6501 BURSZTYNGdynia Główna22:00
TLK57200Jelenia Góra22:05
TLK56250 MERCURIUSWrocław Główny22:05
R 55436Smętowo22:15
TLK85104 ALBATROSGdańsk Główny22:21
R 90112 MOTŁAWAGdynia Główna22:26
TLK 6507 POMORZANINGdynia Główna22:29
R 90114 MOTŁAWAGdynia Główna22:35
TLK56170Jelenia Góra22:58
TLK15109Gdynia Główna23:12
TLK83202 MARSKraków Główny23:16
TLK54190 WYDMYKatowice23:19
IC 45102 HUTNIKGdynia Główna23:27
IC 45103 HUTNIKGdynia Główna23:27
TLK54250 AQUARIUSKatowice23:30
TLK45100 STOCZNIOWIECGdynia Główna23:40
TLK81141Warszawa Wschodnia23:43
TLK15103 RATAJGdynia Główna23:49

Gdańsk Oliwa przyjazdy pociągów

PociągStacja początkowaGodzina przyjazdu
TLK53192Gdynia Główna00:17
TLK53190 MIERZEJAHel00:17
TLK83170 USTRONIEKołobrzeg00:20
TLK83171Kołobrzeg00:24
TLK81172 POSEJDONSzczecin Główny02:26
TLK15200 POLARISWarszawa Gdańska02:34
TLK18202 POLARISWarszawa Zachodnia02:43
TLK15190 POSEJDONŁódź Fabryczna02:44
TLK18172 POSEJDONBiałystok02:51
TLK51190 POSEJDONGdynia Główna03:05
TLK81202 POLARISKołobrzeg03:11
PRS55020Hel03:12
PRS55024Hel03:12
TLK81200 POLARISSzczecin Główny03:38
TLK51200 POLARISGdynia Główna03:50
TLK88204Kołobrzeg03:50
TLK38170Kraków Główny03:59
TLK38171Kraków Główny04:01
TLK18200 POLARISBiałystok04:17
TLK15201Warszawa Zachodnia04:17
TLK54100Gdynia Główna04:22
TLK11170Terespol04:37
TLK35192Przemyśl Główny04:37
TLK35190 MIERZEJAPrzemyśl Główny04:37
TLK51102 RATAJGdynia Główna04:40
TLK51108 RATAJGdynia Główna04:49
R 50600Gdynia Chylonia04:56
R 90100 MOTŁAWAGdynia Główna05:13
R 55401Smętowo05:14
IC 54103 HUTNIKGdynia Główna05:19
R 50622Elbląg05:37
R 50623Malbork05:37
R 50663Malbork05:55
R 50602Gdynia Główna05:55
TLK65170Wrocław Główny06:04
TLK 5606 PIASTGdynia Główna06:08
TLK58104 ALBATROSGdańsk Główny06:12
R 50624Elbląg06:17
R 50331Smętowo06:23
R 55403Smętowo06:24
R 55430Gdynia Chylonia06:28
TLK45190Katowice06:31
R 50665Malbork06:33
TLK38202Kraków Główny06:40
R 55420Gdynia Chylonia06:45
TLK45250 AQUARIUSKatowice06:55
R 55405Smętowo07:01
R 50626Elbląg07:13
EIC 54Gdynia Główna07:14
IC 54Gdynia Główna07:15
TLK65250 MERCURIUSWrocław Główny07:16
TLK56104 POMORZANINGdynia Główna07:25
EIC 5322 KASZUBGdynia Główna07:32
TLK45170 POGORIAKatowice07:34
R 55725Laskowice Pomorskie07:34
R 55300 SAMBORGdynia Chylonia07:38
R 55721Laskowice Pomorskie07:39
TLK34170Kraków Główny07:48
R 50628Elbląg07:50
TLK51106 BIEBRZAGdynia Główna07:54
ZKA 601 WENUSMaków Podhalański07:54
ZKA 602 WENUSZakopane07:54
TLK51104 BIEBRZAGdynia Główna07:54
TLK 5602 ARTUSGdynia Główna08:10
R 55727Laskowice Pomorskie08:12
R 55723Laskowice Pomorskie08:13
R 55002 WIŚLANYGdynia Chylonia08:19
IC 53106 SUKIENNICEGdynia Główna08:33
IC 15101 NEPTUNWarszawa Zachodnia08:34
EIP 8300Kołobrzeg08:37
R 50630Elbląg08:39
TLK58101 ŻUŁAWYOlsztyn Główny08:54
R 55206 WIŚLANYGdynia Główna08:56
TLK75112 AWANGARDAPoznań Główny09:02
R 50604Gdynia Główna09:05
IC 53107Gdynia Główna09:07
TLK58106 ŻUŁAWYOlsztyn Główny09:13
TLK54108 ARTUSGdynia Główna09:15
IC 54106 CHEMIKGdynia Główna09:18
AR 59901Bydgoszcz Główna09:24
R 55407Smętowo09:27
EIC 105 SOBIESKIGdynia Główna09:35
EIP 5108Gdynia Główna09:37
R 55010 WIŚLANYElbląg09:37
R 55197 ŁUCZNICZKABydgoszcz Główna09:47
TLK85110 STAŃCZYKSzczecin Główny09:53
R 50667Malbork10:04
R 55064 TURChojnice10:07
IC 7500 BAŁTYKPoznań Główny10:10
EIC 1850Warszawa Zachodnia10:23
TLK35172Zakopane10:25
TLK35171 KARPATYZakopane10:25
TLK35170 KARPATYZakopane10:25
TLK33174Przemyśl Główny10:25
EIC 1540 JANTARWarszawa Zachodnia10:30
R 50303 ŁUCZNICZKABydgoszcz Główna10:31
EIP 5406Gdynia Główna10:35
IC 15105 DOKERWarszawa Wschodnia10:37
R 55302 ŁUCZNICZKAGdynia Główna10:45
R 50673Malbork10:51
TLK30200Krynica-Zdrój10:54
TLK35250 PROMETEOKraków Główny10:54
TLK33266Zakopane10:54
TLK33202Zagórz10:54
TLK83100 POBRZEŻEKołobrzeg10:56
R 50675Malbork10:56
R 95955Grudziądz10:57
SKM55007Kościerzyna11:01
TLK81100 SŁOWINIECKołobrzeg11:01
R 50413Smętowo11:05
TLK15150 DELFINWarszawa Zachodnia11:08
R 50606Gdynia Główna11:09
IC 15124 DOKERŁódź Fabryczna11:11
TLK33170Krynica-Zdrój11:12
TLK30178Zagórz11:12
TLK52103 KOCHANOWSKIGdynia Główna11:17
TLK15157 DELFINWarszawa Zachodnia11:17
KM 15304Warszawa Zachodnia11:23
R 55411Smętowo11:24
TLK53113Gdynia Główna11:24
IC 15117 DOKERWarszawa Wschodnia11:26
EIP 5402Gdynia Główna11:35
EIP 5109Gdynia Główna11:35
TLK85108 KOCIEWIEGorzów Wielkopolski Wschodni11:37
TLK52102 KOCHANOWSKIGdynia Główna11:39
TLK85102 GRYFSzczecin Główny11:43
R 55507Malbork11:43
KM 18303Warszawa Zachodnia11:53
BUS95955 BURSZTYNGrudziądz11:57
TLK18104 RYBAKBiałystok12:09
IC 5606 BŁYSKAWICAGdynia Główna12:10
EIP 4502Bielsko-Biała Główna12:19
EIP 4506Gliwice12:19
R 55304 BRDAGdynia Główna12:20
R 50669Malbork12:25
IC 6505 MIESZKOWrocław Główny12:26
IC 6509 MIESZKOWrocław Główny12:28
EIC 1531Łódź Kaliska12:36
IC 1543Łódź Fabryczna12:49
IC 54102 HUTNIKGdynia Główna13:03
R 90102 ŁYNAGdynia Chylonia13:04
IC 54108 STOCZNIOWIECGdynia Główna13:07
R 50632Elbląg13:11
EIC 8350 FREGATAKołobrzeg13:31
R 50305 SAMBORBydgoszcz Główna13:41
KM 51302Gdynia Główna13:53
EIC 3850 FREGATAKraków Główny14:02
R 50608Gdynia Główna14:18
IC 5142 LAZURGdynia Główna14:22
IC 45108 STOCZNIOWIECKatowice14:43
R 55306 WIERZYCAGdynia Główna14:45
R 50671Malbork14:48
R 50644Gdynia Chylonia15:00
R 55136Gdynia Chylonia15:16
R 50610Gdynia Chylonia15:18
R 55726Gdynia Chylonia15:30
EIP 5106Gdynia Główna15:36
R 55336Gdynia Chylonia15:43
TLK81104 RYBAKSzczecin Główny15:50
R 50656Gdynia Chylonia15:59
R 50646Gdynia Chylonia16:01
TLK58103 GRYFOlsztyn Główny16:04
TLK58100 GRYFOlsztyn Główny16:04
IC 5608 MIESZKOGdynia Główna16:09
IC 6507 BŁYSKAWICAWrocław Główny16:16
EIP 4504Gliwice16:21
TLK11110Terespol16:23
R 50634Elbląg16:25
R 50612Gdynia Chylonia16:26
IC 5604 MIESZKOGdynia Główna16:27
TLK32102Przemyśl Główny16:32
R 55432Gdynia Chylonia16:45
R 55052 TURHel16:46
R 55415Smętowo16:47
TLK58108 KOCIEWIEGdynia Główna16:50
SKM96967Kościerzyna16:50
R 55409Smętowo16:51
TLK51156 DELFINŁeba16:52
R 55500Gdynia Chylonia16:55
TLK51141Gdynia Główna16:59
TLK51150 DELFINŁeba17:00
R 50658Gdynia Chylonia17:00
R 50648Gdynia Chylonia17:00
R 55074Hel17:06
TLK38100 POBRZEŻEKraków Główny17:07
IC 51116 DOKERGdynia Główna17:07
TLK18101 SŁOWINIECWarszawa Zachodnia17:10
AR 59902Hel17:11
R 50636Elbląg17:16
IC 51124 DOKERGdynia Główna17:22
IC 51104 DOKERGdynia Główna17:23
TLK53250 PROMETEOGdynia Główna17:25
EIC 5140 JANTARHel17:30
R 55308Gdynia Główna17:34
EIC 5130Gdynia Główna17:45
TLK58110 STAŃCZYKOlsztyn Główny17:46
TLK51140Gdynia Główna17:48
R 50307 BRDABydgoszcz Główna17:49
R 55047Bydgoszcz Główna17:52
R 55001Bydgoszcz Główna17:52
R 55059Bydgoszcz Główna17:52
R 50614Gdynia Chylonia17:53
R 50638Elbląg18:13
R 55728Gdynia Główna18:14
IC 5700 BAŁTYKGdynia Główna18:19
EC 104 SOBIESKIWien Hbf18:22
EIC45000 SOBIESKIKatowice18:22
SKM96910Gdynia Główna18:28
EIP 1508Warszawa Zachodnia18:31
EIC 8150 JANTARKołobrzeg18:31
IC 45106 CHEMIKKatowice18:32
R 55503Tczew18:41
R 50616Gdynia Główna18:47
TLK75110Poznań Główny18:47
R 55145Tczew18:48
R 55434Gdynia Chylonia18:52
TLK85106 ŻUŁAWYSzczecin Główny18:57
TLK45108Katowice19:01
TLK53171 KARPATYGdynia Główna19:06
R 55360 BURSZTYNGdynia Chylonia19:07
TLK57112 AWANGARDAGdynia Główna19:10
TLK85100 ŻUŁAWYSzczecin Główny19:14
TLK53170 KARPATYGdynia Główna19:19
EIP 3800Kraków Główny19:20
R 50618Gdynia Chylonia19:31
TLK53172 KARPATYGdynia Główna19:35
R 55417Smętowo19:36
IC 51100 NEPTUNGdynia Główna19:38
R 90110 ŁYNAOlsztyn Główny19:50
R 55338Gdynia Główna19:51
EIC 8156Kołobrzeg19:52
TLK15107 BIEBRZABiałystok20:00
TLK15105 BIEBRZABiałystok20:05
R 55511Tczew20:10
TLK 6502 POMERANIAPoznań Główny20:11
EIC 3522 KASZUBKraków Główny20:21
TLK53130Gdynia Główna20:25
TLK60104Kudowa-Zdrój20:27
EC 55Berlin Hbf20:30
TLK65104 PIASTWrocław Główny20:38
ZKA 55Berlin Hbf20:45
IC 35106 SUKIENNICEKraków Główny20:46
TLK54170Gdynia Główna20:55
TLK54202Gdynia Główna21:02
R 50620Gdynia Chylonia21:05
IC 60104Kudowa-Zdrój21:05
IC 65104 PIASTWrocław Główny21:05
R 50652Elbląg21:12
R 50642Elbląg21:24
R 50309 WIERZYCABydgoszcz Główna21:36
R 50640Elbląg21:48
R 55017Bydgoszcz Główna21:50
R 55151Bydgoszcz Główna21:50
TLK 6500 BURSZTYNKudowa-Zdrój21:59
TLK 6501 BURSZTYNKudowa-Zdrój21:59
TLK56250 MERCURIUSGdynia Główna22:04
TLK57200Gdynia Główna22:04
R 55436Gdynia Główna22:14
TLK85104 ALBATROSSzczecin Główny22:20
R 90112 MOTŁAWAOlsztyn Główny22:25
TLK 6507 POMORZANINWrocław Główny22:28
R 90114 MOTŁAWAOlsztyn Główny22:34
TLK56170Gdynia Główna22:57
TLK15109Warszawa Zachodnia23:11
TLK83202 MARSKołobrzeg23:14
TLK54190 WYDMYŁeba23:18
IC 45102 HUTNIKKatowice23:26
IC 45103 HUTNIKKatowice23:26
TLK54250 AQUARIUSHel23:29
TLK45100 STOCZNIOWIECKatowice23:39
TLK81141Kołobrzeg23:42
TLK15103 RATAJWarszawa Zachodnia23:48