Działdowo PKP dworzec, stacja

kurs językowy dla dzieci

Działdowo odjazdy pociągów

PociągStacja końcowaGodzina odjazdu
TLK15200 POLARISGdynia Główna00:13
TLK18202 POLARISKołobrzeg00:31
TLK15190 POSEJDONGdynia Główna00:36
TLK38171Kołobrzeg01:41
TLK38170Hel01:49
TLK81141Warszawa Wschodnia01:53
TLK83170 USTRONIEKraków Główny02:30
TLK83171Kraków Główny02:35
KM 51420 R90Warszawa Zachodnia peron 803:35
KM 51650 RE90Warszawa Zachodnia peron 804:18
KM 51656 R90Warszawa Zachodnia peron 804:36
KM 51202 R90Warszawa Zachodnia peron 804:37
KM 51200 R90Warszawa Zachodnia peron 804:44
R 90611Olsztyn Główny04:45
TLK51190 POSEJDONŁódź Fabryczna05:13
R 90621Malbork05:16
TLK81202 POLARISWarszawa Zachodnia05:27
KM 51652 RE90Warszawa Zachodnia peron 805:31
TLK88204Warszawa Zachodnia05:55
TLK51200 POLARISWarszawa Zachodnia05:55
R 90613Olsztyn Główny06:00
R 90623Iława Główna06:01
IC 53104 ORŁOWICZKraków Główny06:23
KM 51422 R90Warszawa Zachodnia peron 806:30
IC 15101 NEPTUNGdynia Główna06:42
IC 5326 ORŁOWICZKraków Główny06:45
TLK51102 RATAJWarszawa Zachodnia06:47
TLK51108 RATAJWarszawa Zachodnia07:08
IC 1521 MAZURYOlsztyn Główny07:09
R 90614Olsztyn Główny07:12
R 90615Olsztyn Główny07:54
TLK33174Gdynia Główna08:22
TLK35171 KARPATYGdynia Główna08:23
TLK35170 KARPATYGdynia Główna08:23
TLK35172Gdynia Główna08:23
TLK54104 KORMORANBielsko-Biała Główna08:40
TLK54105Bielsko-Biała Główna08:40
TLK 5420 KORMORANKatowice08:43
TLK15150 DELFINŁeba08:56
TLK15157 DELFINŁeba08:58
KM 15304Gdynia Główna09:08
TLK33170Gdynia Główna09:13
TLK30178Gdynia Główna09:13
EIC 5322 KASZUBKraków Główny09:22
IC 1519 KORTOWOOlsztyn Główny09:23
IC 2510 SIENKIEWICZOlsztyn Główny09:23
IC 15108 MAZURYOlsztyn Główny09:29
IC 668Olsztyn Główny09:33
IC 667Olsztyn Główny09:33
KM 51424 R90Warszawa Zachodnia peron 809:35
KM 18300 RE9Ustka09:47
KM 18303Ustka10:02
EIP 4502Gdynia Główna10:34
EIP 4506Gdynia Główna10:34
IC 5328 KOLBERGKraków Główny10:44
IC 53102 KOLBERGKraków Główny10:49
IC 1543Gdynia Główna10:57
EIC 105 SOBIESKIWien Hbf11:25
EIP 5108Warszawa Zachodnia11:27
KM 51426 R90Warszawa Zachodnia peron 811:34
EIP 5406Bielsko-Biała Główna12:22
TLK83100 POBRZEŻEKraków Główny13:03
EIP 5109Warszawa Zachodnia13:22
EIP 5402Gliwice13:22
IC 35100 ŻEROMSKIOlsztyn Główny13:23
IC 3530 ŻEROMSKIOlsztyn Główny13:23
TLK81100 SŁOWINIECWarszawa Zachodnia13:26
IC 669Olsztyn Główny13:32
KM 51428 R90Warszawa Zachodnia peron 814:11
EIP 4504Gdynia Główna14:37
IC 5330 ŻEROMSKIKraków Główny14:44
IC 53100 ŻEROMSKIKraków Główny14:45
TLK18101 SŁOWINIECKołobrzeg14:57
TLK38100 POBRZEŻEKołobrzeg15:10
R 90617Olsztyn Główny15:26
R 90625Iława Główna15:37
R 90602Iława Główna15:40
KM 51302Warszawa Zachodnia15:45
IC 5142 LAZURŁódź Fabryczna16:35
EIC45000 SOBIESKIGdynia Główna16:36
EC 104 SOBIESKIGdynia Główna16:36
EIP 1508Gdynia Główna16:44
IC 35102 KOLBERGOlsztyn Główny17:22
IC 3528 KOLBERGOlsztyn Główny17:23
EIP 5106Warszawa Centralna17:25
KM 51654 RE90Warszawa Zachodnia peron 817:27
KM 51430 R90Warszawa Zachodnia peron 817:34
IC 670Olsztyn Główny17:34
R 90627Iława Główna17:45
R 90619Olsztyn Główny18:02
EIC 3522 KASZUBGdynia Główna18:36
IC 5118 KORTOWOWarszawa Zachodnia18:45
IC 5210 SIENKIEWICZKielce18:45
IC 51108 MAZURYŁódź Fabryczna18:46
TLK51156 DELFINWarszawa Zachodnia19:06
TLK51141Warszawa Zachodnia19:10
TLK 4520 KORMORANOlsztyn Główny19:17
TLK 671Olsztyn Główny19:25
TLK45104 KORMORANOlsztyn Główny19:29
KM 51432 R90Warszawa Zachodnia peron 819:35
KM 51434 R90Warszawa Zachodnia peron 819:36
TLK51150 DELFINWarszawa Zachodnia19:39
TLK51140Warszawa Zachodnia20:13
KM 81300 RE9Warszawa Zachodnia20:30
IC 5120 MAZURYWarszawa Zachodnia20:54
TLK15109Gdynia Główna20:58
TLK53171 KARPATYKraków Płaszów21:15
IC 3526 ORŁOWICZOlsztyn Główny21:23
IC 35104 ORŁOWICZOlsztyn Główny21:28
IC 672Olsztyn Główny21:33
IC 51100 NEPTUNWarszawa Zachodnia21:35
TLK53172 KARPATYZakopane21:36
TLK53170 KARPATYZakopane21:43
TLK15103 RATAJGdynia Główna21:47
TLK53130Kraków Główny22:32
TLK15201Kołobrzeg23:59

Działdowo przyjazdy pociągów

PociągStacja początkowaGodzina przyjazdu
TLK15200 POLARISWarszawa Gdańska00:12
TLK18202 POLARISWarszawa Zachodnia00:30
TLK15190 POSEJDONŁódź Fabryczna00:35
TLK38171Kraków Główny01:40
TLK38170Kraków Główny01:48
TLK81141Kołobrzeg01:52
TLK83170 USTRONIEKołobrzeg02:29
TLK83171Kołobrzeg02:34
TLK51190 POSEJDONGdynia Główna05:12
TLK81202 POLARISKołobrzeg05:26
TLK88204Kołobrzeg05:54
TLK51200 POLARISGdynia Główna05:54
KM 90431 R9Nasielsk06:02
KM 55201 R90Nasielsk06:15
IC 53104 ORŁOWICZOlsztyn Główny06:23
ZKA 661Olsztyn Główny06:36
IC 15101 NEPTUNWarszawa Zachodnia06:41
IC 5326 ORŁOWICZOlsztyn Główny06:43
TLK51102 RATAJGdynia Główna06:45
R 90614Iława Główna07:02
TLK51108 RATAJGdynia Główna07:07
IC 1521 MAZURYWarszawa Zachodnia07:08
R 90630Iława Główna07:20
TLK33174Przemyśl Główny08:21
TLK35171 KARPATYZakopane08:22
TLK35170 KARPATYZakopane08:22
TLK35172Zakopane08:22
TLK54104 KORMORANOlsztyn Główny08:39
TLK54105Olsztyn Główny08:39
ZKA 662Olsztyn Główny08:39
TLK 5420 KORMORANOlsztyn Główny08:42
KM 15421 R90Warszawa Zachodnia peron 808:51
TLK15150 DELFINWarszawa Zachodnia08:55
TLK15157 DELFINWarszawa Zachodnia08:57
KM 15304Warszawa Zachodnia09:06
TLK33170Krynica-Zdrój09:12
TLK30178Zagórz09:12
EIC 5322 KASZUBGdynia Główna09:21
IC 1519 KORTOWOWarszawa Zachodnia09:22
IC 2510 SIENKIEWICZKielce09:22
IC 15108 MAZURYŁódź Fabryczna09:28
KM 18300 RE9Warszawa Zachodnia09:46
KM 18303Warszawa Zachodnia10:01
EIP 4506Gliwice10:33
EIP 4502Bielsko-Biała Główna10:33
IC 5328 KOLBERGOlsztyn Główny10:43
IC 53102 KOLBERGOlsztyn Główny10:48
ZKA 663Olsztyn Główny10:49
KM 15423 R90Warszawa Zachodnia peron 810:50
IC 1543Łódź Fabryczna10:56
EIC 105 SOBIESKIGdynia Główna11:24
EIP 5108Gdynia Główna11:26
R 90600Olsztyn Główny12:02
EIP 5406Gdynia Główna12:21
TLK83100 POBRZEŻEKołobrzeg13:02
TLK81100 SŁOWINIECKołobrzeg13:14
EIP 5109Gdynia Główna13:21
EIP 5402Gdynia Główna13:21
IC 3530 ŻEROMSKIKraków Główny13:22
IC 35100 ŻEROMSKIKraków Główny13:23
R 90636Iława Główna13:58
KM 15425 R90Warszawa Zachodnia peron 813:58
R 55082Olsztyn Główny14:05
R 90610Olsztyn Główny14:07
EIP 4504Gliwice14:36
ZKA 664Olsztyn Główny14:36
IC 5330 ŻEROMSKIOlsztyn Główny14:43
IC 53100 ŻEROMSKIOlsztyn Główny14:44
TLK18101 SŁOWINIECWarszawa Zachodnia14:56
TLK38100 POBRZEŻEKraków Główny15:09
R 90602Olsztyn Główny15:22
KM 51302Gdynia Główna15:44
R 90632Iława Główna15:58
R 90634Iława Główna16:00
R 90604Olsztyn Główny16:13
IC 5142 LAZURGdynia Główna16:34
EC 104 SOBIESKIWien Hbf16:35
EIC45000 SOBIESKIKatowice16:35
EIP 1508Warszawa Zachodnia16:43
KM 55239 R90Ciechanów16:57
KM 90433 R9Ciechanów16:59
R 90654Malbork17:05
R 90606Olsztyn Główny17:09
IC 35102 KOLBERGKraków Główny17:22
IC 3528 KOLBERGKraków Główny17:22
EIP 5106Gdynia Główna17:24
KM 15427 R90Warszawa Zachodnia peron 818:06
KM 15651 RE90Warszawa Zachodnia peron 818:18
ZKA 665Olsztyn Główny18:35
EIC 3522 KASZUBKraków Główny18:35
ZKA 666Olsztyn Główny18:35
IC 5118 KORTOWOOlsztyn Główny18:44
IC 5210 SIENKIEWICZOlsztyn Główny18:44
IC 51108 MAZURYOlsztyn Główny18:45
TLK51156 DELFINŁeba19:05
TLK51141Gdynia Główna19:09
TLK 4520 KORMORANKatowice19:16
TLK45104 KORMORANBielsko-Biała Główna19:28
TLK51150 DELFINŁeba19:38
TLK51140Gdynia Główna20:12
KM 81300 RE9Ustka20:29
KM 15653 RE90Warszawa Gdańska20:41
IC 5120 MAZURYOlsztyn Główny20:53
TLK15109Warszawa Zachodnia20:57
TLK53171 KARPATYGdynia Główna21:14
IC 3526 ORŁOWICZKraków Główny21:22
IC 35104 ORŁOWICZKraków Główny21:27
IC 51100 NEPTUNGdynia Główna21:34
TLK53172 KARPATYGdynia Główna21:35
TLK53170 KARPATYGdynia Główna21:42
TLK15103 RATAJWarszawa Zachodnia21:45
KM 15429 R90Warszawa Zachodnia peron 821:57
R 90608Olsztyn Główny22:04
TLK53130Gdynia Główna22:31
KM 15431 R90Warszawa Zachodnia peron 823:36
TLK15201Warszawa Zachodnia23:58