Białystok PKP dworzec, stacja

https://baby-center.com.pl/pl/c/Niemowlak/534

Białystok odjazdy pociągów

PociągStacja końcowaGodzina odjazdu
TLK16103 ORZESZKOWAWrocław Główny05:15
TLK16102 ORZESZKOWAWrocław Główny05:15
IC 16102 ORZESZKOWAWrocław Główny05:16
IC 16103 ORZESZKOWAJelenia Góra05:22
TLK18104 RYBAKSzczecin Główny05:45
BUS10352Szepietowo06:18
R 10320Szepietowo06:19
R 10352Szepietowo06:21
R 10345Kuźnica Białostocka06:25
R 10411Suwałki06:35
R 10520Czeremcha06:40
IC 10154 ZAMENHOFŁódź Fabryczna06:49
IC 51154Warszawa Zachodnia06:49
IC 51127Łódź Fabryczna06:49
IC 10134 ZAMENHOFWarszawa Zachodnia06:49
IC 51126 ZAMENHOFŁódź Fabryczna06:52
IC 51156 ZAMENHOFWarszawa Zachodnia06:54
TLK10118 WIGRYWarszawa Gdańska06:54
R 11039Trakiszki07:14
R 11009Trakiszki07:34
TLK10112 BRANICKIWarszawa Zachodnia07:35
TLK10114 BRANICKIWarszawa Zachodnia07:41
R 10113Kaunas07:43
IC 13113 KORCZAKKraków Główny07:58
TLK18157 LATARNIKŚwinoujście08:16
TLK18107 CZECHOWICZSzczecin Główny08:22
TLK16115 MAMRYWrocław Główny08:53
TLK18123Szczecin Główny08:58
TLK18102 PODLASIAKSzczecin Główny08:58
TLK18152 LATARNIKŚwinoujście09:02
TLK18122 PODLASIAKSzczecin Główny09:02
TLK16153 MAMRYWrocław Główny09:21
TLK16113 MAMRYWrocław Główny09:44
IC 14105 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna09:50
TLK 141 HAŃCZASuwałki10:22
TLK 192 HAŃCZAGrodno10:36
R 15801Ełk10:45
TLK15130 NIEGOCINGiżycko11:24
IC 10114 NAŁKOWSKAWarszawa Gdańska11:34
IC 10118 NAŁKOWSKAŁódź Fabryczna11:47
R 10431Kuźnica Białostocka12:22
R 10322Szepietowo12:45
TLK15105 BIEBRZAGdynia Główna13:18
TLK15107 BIEBRZAGdynia Główna13:33
TLK14109 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna13:34
IC 14108 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna13:34
R 10341Kuźnica Białostocka14:00
IC 16109 KONOPNICKAWrocław Główny14:09
R 10354Szepietowo14:43
R 10336Szepietowo14:43
R 10324Szepietowo14:45
R 15803Ełk14:58
R 10413Suwałki15:06
R 10347Kuźnica Białostocka15:21
IC 10116 SŁONIMSKIWarszawa Gdańska15:25
R 11083Kaunas15:34
R 11109Trakiszki15:34
R 11013Trakiszki15:44
R 10326Szepietowo15:45
R 10522Czeremcha15:53
R 10524Czeremcha16:31
R 10313Kuźnica Białostocka16:44
R 10328Szepietowo16:45
R 10605Grajewo16:53
R 10343Kuźnica Białostocka16:54
TLK51130 NIEGOCINŁódź Fabryczna17:03
R 15805Ełk17:14
TLK 140 HAŃCZAKraków Główny17:50
D 191Kraków Główny17:51
TLK10109 WIGRYSuwałki17:54
R 10349Kuźnica Białostocka18:31
R 10526Czeremcha18:40
R 15807Ełk18:50
R 10330Szepietowo18:55
TLK10153 PODLASIAKSuwałki19:48
IC 10110 ESPERANTOWarszawa Gdańska20:00
IC 10111 MICKIEWICZWarszawa Zachodnia20:04
TLK10110 ESPERANTOWarszawa Zachodnia20:04
TLK18172 POSEJDONSzczecin Główny20:07
R 10415Suwałki20:38
R 10332Szepietowo21:00
IC 15127Ełk21:01
R 10417Suwałki21:06
TLK18200 POLARISSzczecin Główny21:20
mR 18116 ZŁOTY BĄCZEKKostrzyn21:40
R 10334Szepietowo22:47

Białystok przyjazdy pociągów

PociągStacja początkowaGodzina przyjazdu
R 10301Szepietowo05:17
BUS10533Czeremcha06:05
BUS10352Kuźnica Białostocka06:14
R 10352Kuźnica Białostocka06:14
R 10346Kuźnica Białostocka06:15
R 10303Szepietowo06:17
IC 51154Ełk06:31
IC 51127Ełk06:31
TLK10118 WIGRYSuwałki06:33
R 10533Czeremcha06:38
R 11146Suwałki07:14
R 10305Szepietowo07:17
R 10525Czeremcha07:19
R 10400Suwałki07:20
R 51800Ełk07:27
R 10307Szepietowo08:15
BUS10535Czeremcha08:22
R 10340Kuźnica Białostocka08:23
IC 10100 ESPERANTOWarszawa Gdańska08:28
TLK10101 MICKIEWICZWarszawa Zachodnia08:33
TLK18102 PODLASIAKSuwałki08:34
TLK18152 LATARNIKSuwałki08:34
R 10535Czeremcha08:38
TLK81172 POSEJDONSzczecin Główny09:22
TLK 141 HAŃCZAKraków Główny10:10
TLK81200 POLARISSzczecin Główny11:06
TLK15130 NIEGOCINŁódź Fabryczna11:12
R 10315Szepietowo11:17
R 10402Suwałki11:22
R 10529Czeremcha11:30
BUS10529Czeremcha11:57
R 10431Łapy12:03
IC 10107Warszawa Zachodnia12:20
IC 10106 SŁONIMSKIWarszawa Gdańska12:33
R 142Mockava12:57
R 141Kaunas12:57
R 11122Trakiszki13:01
R 11018Trakiszki13:10
R 51806Ełk13:51
IC 61108 KONOPNICKAWrocław Główny14:12
IC 61109Węgliniec14:18
TLK51106 BIEBRZAGdynia Główna14:20
IC 41109 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna14:23
TLK41108 ONDRASZEKBielsko-Biała Główna14:25
R 10344Kuźnica Białostocka14:35
R 10354Kuźnica Białostocka14:35
TLK51104 BIEBRZAGdynia Główna14:50
R 10309Szepietowo15:37
IC 10108 NAŁKOWSKAŁódź Fabryczna16:16
R 10348Kuźnica Białostocka16:19
R 51802Ełk16:26
IC 10105 NAŁKOWSKAWarszawa Gdańska16:29
R 10313Szepietowo16:38
TLK51130 NIEGOCINGiżycko16:39
R 10531Czeremcha17:07
D 191Grodno17:09
R 10527Czeremcha17:09
D 303Grodno17:11
TLK10103 BRANICKIWarszawa Zachodnia17:18
TLK 140 HAŃCZASuwałki17:24
TLK10109 WIGRYWarszawa Gdańska17:39
R 10311Szepietowo18:13
IC 41104 ONDRASZEKKatowice18:15
R 10342Kuźnica Białostocka18:19
BUS10531Czeremcha18:20
TLK61112 MAMRYWrocław Główny18:32
TLK61104 SŁOWACKIWrocław Główny18:34
IC 61105 SŁOWACKIWrocław Główny18:34
TLK61152 MAMRYWrocław Główny18:45
R 10317Szepietowo18:53
TLK81152 LATARNIKŚwinoujście19:12
TLK81122 PODLASIAKSzczecin Główny19:13
TLK61114 MAMRYWrocław Główny19:24
TLK81123Szczecin Główny19:25
R 10404Suwałki19:46
R 10602Grajewo19:54
R 10406Suwałki19:56
TLK81156 LATARNIKŚwinoujście20:29
IC 15126 ZAMENHOFŁódź Fabryczna20:38
IC 15127Łódź Fabryczna20:40
IC 10165Łódź Fabryczna20:40
TLK81107 CZECHOWICZSzczecin Główny20:40
R 10360Kuźnica Białostocka20:46
R 51804Ełk20:52
R 11048 BASOWISZCZATrakiszki20:53
R 11022Trakiszki20:55
R 10102Trakiszki21:08
R 10319Szepietowo21:09
R 145Kaunas21:10
R 146Mockava21:10
mR 81126Kostrzyn21:32
TLK81104 RYBAKSzczecin Główny22:36
IC 61102 ORZESZKOWAJelenia Góra22:43